Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

„Dziedi, muzicē ar …”Aglonas internātvidusskolā

Pirms Adventes – 29.novembrī – Aglonas internātvidusskola sanēja kā bišu strops. Katru starpbrīdi skolas zālē skanēja kāda dziesma. Visi cītīgi gatavojās vakara pasākumam, kura mērķis bija parādīt savu prasmi uzstāties publikas priekšā un veicināt interesi par mūziku, dziedāšanu.

Pasākums bija īpašs ar tā demokrātisko raksturu – piedalies, ar ko gribi, dziedi, ko gribi.

Pieteicās 15 grupas, kuras aptvēra vairāk kā 50 dalībnieku. Skolēni dziedāja kopā ar saviem klasesbiedriem, vecākiem, draugiem un skolotājiem. Prieks, ka pasākumu atbalstīja arī kaimiņu skolu jaunieši no Aglonas vidusskolas un Rušonas pamatskolas. Dziedātprasmes vērtēja žūrija – mūzikas skolotāji – Irēna Ļeonova, Didzis Vanags, Lilita Valaine. Savus komentārus un vērtējumu žūrija izteica uzreiz pēc snieguma.

 

 

 

 

 

 

I pakāpes diplomu žūrija piešķīra 4.klases Sandrim ar tēti par dziesmas „Bēdu manu lielu bēdu” izpildījumu. Nominācija „Skatītāju simpātija” tika dziesmas „Spogulīt, spogulīt…” izpildītājām – Jeļenai un  Unai (7.kl.), Santanai (10.kl.), Renātei un Vikai  (11.kl.)

 

 

 

 

Pasākumu vadīja Jevgēnijs Frolenkovs (10.kl.) un Diāna Pēterāne(12.kl.). Vakars sanāca sirsnīgs, un noslēgumā visi nonāca pie secinājuma, ka dziedāšana vienmēr uzlādē pozitīvi.

Direktora vietniece audzināšanas darbā Māra Ušacka