Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

„Mīlestības pasaule un es tajā”

Jau trešo gadu Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops”  Valentīndienas noskaņās tika rīkots mīlas dzejas un mīlas dziesmu festivāls “Mīlestības pasaule  un es tajā”.  

 

 

 

Pasākumā tika aicināti piedalīties visi novada jaunieši vecumā no 14 līdz 20 gadiem, kuriem ir  tuva dziesma un dzeja, kuri vēlējās iepriecināt sevi un citus, veltot savus priekšnesumus Valentīndienai. Aglonas bērnu un jauniešu  brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” 13.februārī skanēja dzeja un dziesmas  latviešu, angļu,  krievu un lietuviešu valodā. Pasākuma dalībnieki no Aglonas intenātvidusskolas, Aglonas vidusskolas, Priežmalas pamatskolas, Aglonas BJBLPC „Strops”, Dagdas vidusskolas pašapliecinājās un radoši izpaudās izteiksmīgas runas mākslā dažādās valodās,  festivālu bagātināja dziesmas un ģitārspēles pulciņa uzstāšanās. Šogad jauniešiem tika piedāvātas arī kopīgas aktivitātes, kas ļāva tuvāk iepazīties un veidot sadarbību.

Paldies visiem festivāla dalībniekiem par uzdrīkstēšanos un klausītājiem dāvāto prieku, paldies skolotājiem par ieguldīto darbu, sagatavojot savus audzēkņus, paldies visiem, kuri atrada laiku būt kopā ar mums šajā pasākumā Mīlestības dienas noskaņās.

Ceram, ka festivāls būs kā tradīcija pulcināt Valentīndienas noskaņās novada jauniešus daiļlasītājus un jaunos izpildītājus.

Uz tikšanos Mīlestības pasaulē nākamgad vēl kuplākā pulkā!