Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

10. oktobrī Atvērto durvju diena

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām šogad 10.oktobrī visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām, un valsts pārvaldē strādājošajiem speciālistiem.

Arī  Valsts reģionālās attīstības aģentūra piedalīsies Valsts kancelejas organizētajā Atvērto durvju dienā. Mēs piedāvāsim saviem apmeklētājiem iepazīties ar VRAA darbības virzieniem. Īpašu uzmanību pievērsīsim Vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālam Latvija.lv (www.Latvija.lv). Interesenti tiks iepazīstināti arī ar Reģionālās attīstības indikatoru moduli RAIM, kas kalpo kā instruments teritorijas attīstības novērtēšanai (www.raim.gov.lv). Prezentācija par VRAA darbību ir paredzēta vienu stundu. Sākuma laiki 13.00 un 14.30.

Lai būtu iespējams nokomplektēt apmeklētāju grupas atbilstoši prezentācijai  paredzētās telpas ietilpībai, nepieciešama iepriekšējā pierakstīšanās,  izvēloties no piedāvātajiem prezentācijas laikiem sev piemērotāko.  Pieteikumi jāsūta uz e-pastu prese@vraa.gov.lv līdz 8. oktobrim, norādot vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Plašāka informācija Atvērto durvju mājas lapā: http://www.atvertodurvjudiena.lv/apmekle-iestadi/varam/vraa/ .

Avots: Valsts reģionālās attīstības aģentūra

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv