Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

13. septembrī seminārs “Manas dzimtas saknes – mans spēks – mīts vai realitāte?”

Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds” projekta “Stipras un stabilas ģimenes ir nacionālas valsts un tautas pamats” ietvaros šī gada 13. septembrī Preiļu NVO centrā (Kooperatīva ielā -6, Preiļos) rīko semināru “Manas dzimtas saknes – mans spēks – mīts vai realitāte?”

Dienas kārtībā:

11.30-12.00 – Reģistrācija
12.00-12.45 – Dzimta kā resurss ikdienas dzīvē – kā pieslēgties dzimtas spēkam, izzināt un aktivizēt to. ( kafijas pauze)
13.00-13.45 –  Dzimtas programmas, un kā tās šķetināt – sistēmiskā pieeja dzimtas musturu izpētē un savas iekšējās pasaules harmonizēšanā. (kafijas pauze)
14.00-15.00 –  Iepazīstināšana ar populārākajiem tīmekļa resursiem dzimtas koku būvēšanā.
15:00-16:00 –  Individuālas konsultācijas saistībā ar dzimtu izpēti.

Visa semināra laikā sadarbības tīkla izveide un kopējo radniecības saišu izzināšana.

Ņemiet līdzi savus klēpjdatorus, planšetes, ja iespējams, lai būtu iespējama praktiska darbošanās uzreiz semināra laikā.
Tāpat ņemiet līdzi ar roku zīmētos kokus (ja tādi ir) – ja vēlēsieties, atradīsim labāko veidu, kā kopīgiem spēkiem tos digitalizēt.
Linda dalīsies savā pieredzē un padomos, kā atrast zudušus pavedienus. Būs iespēja pārbaudīt savu tuvāko radu esamību Pasaules dzimtu kokā un Lindas uzraudzībā veidotajā Latvijas Lielkokā (šobrīd kokā jau gandrīz 150000 personu), kā arī pievienoties šī koka veidošanā.

Semināru vadīs biedrības “Spēkavieta” dibinātāja Linda Lielvārde.
Linda vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar brīvprātīgo ģeneoloģiju un jau gadu dalās savās zināšanās par dzimtu izpēti dažādos semināros un lekcijās. Linda apguvusi arī sistēmisko terapiju (Helingera metode) ģimenes un attiecību kontekstā, tādēļ semināra laikā pievērsīs uzmanību dažādām dzimtu programmām, novērojamām likumsakarībām un samezglojumiem, kurus iespējams papētīt dziļāk un atšķetināt, nodalot sevi no negatīvas pieredzes, ko dzimta nes un aktivizējot pozitīvu pieredzi.

Pieteikšanās: pa  tel. 26411294,  22026684,  vai pa e-pastu: ppartneriba@inbox.lv,

preilupartneriba@inbox.lv

Iedvesmai intervija ar Lindu Latvijas Radio pirms gada – http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/monopols/linda-lielvarde-ja-iepazisti-no-kada-mala-esi-micits-labak-sapro.a88092/

Avots: Nodibinājums Viduslatgales pārnovadu fonds

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv