Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

17. maijā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā Atvērto durvju diena

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina 17.maijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā!

 

Vai esi kādreiz bijis ugunsdzēsēju depo, tuvumā aplūkojis ugunsdzēsēju tehniku un sēdējis ugunsdzēsēju mašīnā?
Vai esi kādreiz aprunājies ar ugunsdzēsēju glābēju un pats uzvilcis viņa „darba tērpu”?
Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kāda īsti ir ugunsdzēsēju glābēju ikdiena?

Atvērto durvju dienā skolēnus un mazos bērnudārza audzēkņus iepazīstināsim ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīsim ugunsdzēsēju depo un parādīsim VUGD tehniku, kā arī ļausim izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju darba tērpu jeb aizsargtērpu, sniegsim atbilde uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādināsim par drošības noteikumiem un pastāstīsim par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Ja plānojat kopā ar saviem audzēkņiem 17.maijā apmeklēt kādu ugunsdzēsēju depo, aicinām Jūs iepriekš pieteikt apmeklējuma laiku pie konkrētās VUGD daļas vai posteņa KontaktpersonasKā ikviens, arī ugunsdzēsēji glābēji dzimšanas dienā ļoti priecājas par dāvanām! Tāpēc aicinām Jūs mudināt bērnus sagatavot, piemēram, īpašu zīmējumu vai labu vārdu vēlējumu un 17. maijā to pašiem personīgi uzdāvināt ugunsdzēsējiem.

 Uz tikšanos VUGD atvērto durvju dienā 17.maijā!

Avots: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv