Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

2. februārī visi brauc uz Sīļukalnu!

Biedrība „Latgolys Studentu centrs” un Sīļukalna kultūras nams aicina visus interesentus uz nenormāli svarīgu un briesmīgi jautru pasākumu „Kas bez iuzu – tys bez bādys!” 2. februārī  19.00 Sīļukalna kultūras namā (Riebiņu novadā).  Pasākuma centrā – amatierteātru izrādes, iepazīšanās ar grāmatu „Kas bez iuzu – tys bez bādys!”, satikšanās prieks, joki, smiekli, dejas un citas nenopietnas aktivitātes.Ceļa somas jau sakravājuši, un ar jautrām miniatūrām uzstāsies Sīļukalna amatierteātris, Ambeļu Kultūras nama teātra draugu kopa, Aglonas Kultūras centra Rušonas amatierteātris „Iz sitīņa”, Viļānu Kultūras nama amatierteātris “Kas ir, tas ir” un citi. Ar nepacietību gaida savu uzstāšanās kārtu arī biedrība „Latgolys Studentu centrs” un Matilde un Lokade no Sīļukalna, kā arī citi atraktīvi un jautri ļaudis!

Pasākuma apmeklētāji tiks iepazīstināti ar biedrības „Latgales Studentu centrs” izdoto latgaliešu izteicienu un joku grāmatu ar tādu pašu nosaukumu „Kas bez iuzu — tys bez bādys!”. Kabatas formāta grāmatā ir apkopoti latgaliešu izteicieni, gudrības, vēlējumi, tosti, anekdotes un smieklīgi dzīves gadījumi. Tāpat tajā ir iekļautas asprātīgas bildes, zīmējumi un karikatūras. Biedrība pateicas visiem, kuri palīdzējuši grāmatas satura veidošanā!

Kā jau glaunā saietā pienākas būs arī dažādi bonusi – konkursi, balvas, fotografēšanās stūrītis un citi pārsteigumi!

Nav noslēpums, ka vislabākās ballītes notiek Sīļukalnā, tādēļ pasākuma organizatori aicina visus uz dejām! Par vislabāko ballīšu mūziku parūpēsies atraktīvā mūzikas grupa „Ivarmīns”. Ieeja ballē 3 eiro.

Kad Tu pēdējo reizi biji Sīļukalnā?

Vairāk informācijas zvanot pa tālr.: 28362243 (Dagnija).

Avots: Biedrība “Latgolys Studentu centrs”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv