Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

20.maijā Riebiņu parka estrādes atklāšana

Riebiņu novads un Latvijas Televīzija mīļi aicina visus, kuriem ir tuva lustīga šlāgermūzika, sirsnīga sadziedāšanās, kārtīgi danči līdz rīta gaismai un citas jestras izdarības jau piektdien 20. maijā plkst. 19.00 svinēt vasaras sākumu Riebiņu parka estrādē vasaras sezonas atklāšanas lielkoncertā“Labākais no Latgales Latvijai!”


Uz skatuves kāps Latvijas Šlāgeraptaujas 1. vietu ieguvēji no Latgales – Inga un Normunds, grupas “Baltie lāči”, “Galaktika” un “Ginc un es”, kā arī pašmāju talantīgais mākslinieks Dainis Skutelis un muzikālā apvienība “Jubilāri”. Koncertu vadīs un par jautru noskaņojumu pasākuma laikā gādās raidījuma “Latvijas Šlāgeraptauja” vadītājs – aktieris Guntis Skrastiņš. Nakts turpinājumā aicinām izbaudīt deju prieku lustīgā Latgales zaļumballē līdz pat rīta gaismai! Jestru deju mūziku nodrošinās grupas “Ginc un es”, “Galaktika” un “Baltie lāči”.

Pasākuma dienā ieeja būs atvērta jau no plkst. 18.00, kad apmeklētājiem būs iespēja baudīt Latgales amatnieku un mājražotāju tirgus atmosfēru, bet bērnu priekam darbosies bērnu izklaižu un atpūtas pilsētiņa.

Biļetes iepriekšpārdošanā visā Latvijā www.bilesuparadize.lv  un Riebiņu novada kultūras centra kasē  5 EUR, pasākuma dienā – 6EUR. Bērniem līdz 10 gadu vecumam, 1. un 2. grupas invalīdiem uzrādot apliecību IEEJA BEZ MAKSAS.

Būsiet mīļi gaidīti Riebiņos!

Informāciju iesniedza: Ilga Pokšāne,  Riebiņu novada kultūras centra vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv