Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

2017. gada 16. septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina ikvienu piedalīties Eiropas sadarbības dienas svinībās Doma laukumā

Eiropas sadarbības dienas svinībās kopā pulcēsies Latvijas projektu pārstāvji no dažādām Eiropas teritoriālo sadarbību programmām. Šis pasākums ļaus gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem no Latvijas reģioniem iepazīties ar programmu sniegto ieguldījumu dzīves kvalitātes uzlabošanai reģionos un aktīvi piedalīties Latvijas projektu partneru rezultātu demonstrācijā.


Pasākuma apmeklētājus sagaida Jāņa Deinata un Ilmāra Znotiņa fotoizstādes atklāšana, kas iepazīstinās ar dažādiem un interesantiem projektiem, kas tiek īstenoti Latvijā sadarbībā ar citām valstīm Eiropas teritoriālās sadarbības programmu ietvaros.

Mazākajiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties viktorīnā un radošajās darbnīcās, kā arī ar valsts robežsardzes un policijas pārstāvjiem apskatīt šo projektu rezultātā iegādāto tehniku un aprīkojumu. Būs iespēja arī vērot robežsardzes suņus darbībā un piedalīties dažādās Hanzas laika aktivitātēs, piemēram, sveču liešanā, naudas kalšanā un dažādu labumu degustācijā. Pasākuma gaitā notiks arī dažādi muzikāli priekšnesumi, kā, piemēram, Daugavpils Latviešu Kultūras centra orķestra “Daugava”, Limbažu mūzikas skolas akordeonistu un suitu sievu uzstāšanās.

Pasākums ilgs no pulksten 13:45 līdz 16:45.

Pasākums ir bezmaksas.

Eiropas Sadarbības diena visā Eiropā tiek atzīmēta jau sesto reizi. Tāpat kā katru gadu, arī šogad īpaša uzmanību tiek vērsta uz pārrobežu sadarbības un labu kaimiņattiecību nozīmi reģionālajā attīstībā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Eiropas sadarbības dienas pasākumiem un atbalstītiem projektiem citur Eiropas Savienībā un tuvākajās kaimiņvalstīs, lūdzu apmeklēt – www.ecday.eu

Avots: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.  65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv