Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

4. augustā Aglonā redzes pārbaude, kā arī iespēja saņemt optometrista pakalpojumu pēc dzīvesvietas adreses

SIA Mobile Optic Reģ. Nr. 41503088483 laipni piedāvā gados veciem cilvēkiem, personām ar invaliditāti, guļošiem pacientiem, nerunājošiem pacientiem, vājredzīgiem pacientiem, insulta slimniekiem, pacientiem ar psihiskiem, neiroloģiskiem un cita veida veselības traucējumiem redzes pārbaudes un optikas pakalpojumus mājās – iespēju saņemt optometrista pakalpojumu pēc dzīvesvietas adreses.

Projekts “Brilles neizejot no mājām” ir izstrādāts, lai redzes pārbaude būtu pieejama katram pacientam neatkarīgi no pārvietošanās iespējām un atrašanas vietas. Pakalpojums ir realizējams visā Latvijas Republikas teritorijā. Mobilās optikas redzes aprūpes speciālists ir kvalificēta primārās redzes aprūpes ārstniecības persona (Profesionāls maģistra grāds klīniskajā optometrijā, optometrista kvalifikācija: Diploms Sērija PD F Nr.7607)

 www.mobileoptic.lv     fb.com/mobileoptic         mobileoptic20@gmail.com

Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai optometrists būs nodrošināts ar individuālās aizsardzības līdzekļiem un tiek veikta instrumentu dezinfekcija atbilstoši drošības noteikumiem.

Avots: SIA Mobile Optic 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas pagasta pārvaldes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv