Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Iniciatīvas grupa “Jaunaglonieši” turpina īstenot projektu

       Iniciatīvas grupa “Jaunaglonieši” ir aktīva sabiedrības daļa, kura jau astoņus gadus  piedalās “Lielās Talkas ” rīkotajos talkošanas pasākumos Aglonas novadā. “Jaunaglonieši”  ir aktīvi savu mērķu īstenošanā,  jau trešo gadu piedalās mazo grantu projektos un veiksmīgi ir realizējuši projektu “Jaunaglonas pagalmiņš”. 

Neapstājoties pie sasniegtā, iniciatīvas grupa šogad iesaistījās Viduslatgales pārnovadu fonda rīkotajā projektu konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi – 2021”. Ar projekta atbalstu 550,00EUR apmērā un iniciatīvas grupas brīvprātīgo darbu  jau tika iegādātas bērnu atpūtas šūpoles, kas tika uzstādītas Jaunaglonas ciema centra bērnu atpūtas laukumā.

 

Šī paša projekta ietvaros tiks izveidota ugunskura vieta no ciema degradētās teritorijas būvgružiem un tiks papildināta ar atpūtas krēsliem, kas tiks izveidoti no koka paletēm.

Jaunizveidotā ugunskura vieta būs kā simbols vecajam, kas pārtop par ko jaunu un orģinālu. Ugunskuram kuroties, ģimenes, ciema iedzīvotāji, ciemiņi sēžot palešu krēslos varēs baudīt miera sajūtu, kas tik ļoti nepieciešama šajos grūtajos pārmaiņu apstākļos, ko atnesa globālā vīrusa pandēmija.

Šis projekts būs vēl viens solis ciema labiekārtošanai, jo katrs realizētais projekts stiprina pārliecību par saviem spēkiem  un mudina darboties tālāk.

Avots:  Iniciatīvas grupa “Jaunaglonieši”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv