Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Abonementa biļete pieejama visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos

No 2019. gada 1. septembra abonementa biļete būs pieejama visos 109 SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos. Biļeti varēs iegādāties vairākiem braucieniem, kā rezultātā pasažieriem brauciens būs lētāks un sabiedriskā transporta pakalpojumus varēs izmantot ērtāk, katru brauciena reizi nepērkot atsevišķu biļeti.

 Pasažieri varēs iegādāties biļeti no 10 līdz 19 braucieniem; no 20 līdz 34 braucieniem; 35 un vairāk braucieniem, tādējādi saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā. To varēs izmantot 60 dienas no tās iegādes brīža.

SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpo maršrutus Jēkabpils, Preiļu, Līvānu, Pļaviņu un citos novados. Saraksts ar pārvadātāja apkalpotajiem maršrutiem ir pieejams pielikumā vai šeit.

Abonementa biļeti var iegādāties Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1; SIA Jēkabpils autobusu parks birojā, Akurātreri, Salas pagastā; Preiļu autoostā, Valmieras ielā 1, Preiļos. Papildu informācija par abonementa biļetes iegādes iespējām pieejama, zvanot pasažieru pārvadātājam pa tālruni 65231473.

Avots: Valsts SIA Autotransporta direkcija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv