Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonā būs iespējas apgūt foto ziepju pagatavošanu

10. februārī plkst. 10.00 Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde Izglītības un inovāciju centrs “LoDe” (Izglītības iestādes reģistrācijas apliecības numurs 4260802197) Aglonā organizē neformālās izglītības programmu “No ziepēm līdz foto ziepēm”.

Interesentiem būs iespēja uzzināt plašāku informāciju par ziepju pagatavošanas procesu, piedevām, smaržvielām, pigmentu un perlamutru izmantošanu ziepju liešanā. Praktiskajās nodarbībās izmēģināt dažādas ziepju liešanas formas, kā arī pievienot kaltētus ziedus pēc savas gaumes. Profesionāla pasniedzēja vadībā varēs uzzināt par šī brīža aktuālāko tendenci ziepju liešanā – foto ziepēm. Katram programmas dalībniekam būs iespēja pašam izgatavo vienu gabaliņu foto ziepju ar savu izvēlētu bildi/tekstu.

Foto ziepes šobrīd ir īpaši aktuālas dāvanas, lai iemācītos tās pagatavot, iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas, tāpēc ikviens interesents aicināts apgūt šīs prasmes. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta pa tālr. 26481995.

Mācīsimies kopā, darbosimies tā, lai iegūtās ziepju un foto ziepju pagatavošanas zināšanas varētu nākotnē praktizēt paši. Sagatavosimies Valentīndienai, pārsteigsim savus radus un draugus ar personalizētām dāvanām!

Uz tikšanos Izglītības un inovāciju centrā “LoDe” Aglonā!

Avots: Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde Izglītības un inovāciju centrs “LoDe”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv