Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonā iespējams apgūt neformālās izglītības programmas

Mūsdienu dinamiskais dzīves ritms sniedz daudz iespēju, bet tajā pašā laikā izvirza augstas prasības. Par lielu vērtību tiek uzskatītas praktiskās iemaņas un jaunas zināšanas. Tieši tāpēc biedrība Izglītības un inovāciju centrs “LoDe” (reģ.nr. 40008252888) piedāvā Aglonā daudzveidīgu neformālās izglītības maksas programmu klāstu. Interesenti var izvēlēties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu programmu, iemācoties, un tālāk praktiskajā darbā, pielietojot prasmes.


Vasaras vidū Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “LoDe” piedāvāja apgūt programmu “Roku skaistumkopšana”, kuru veiksmīgi pabeidza astoņas kursantes. Uzklausot viņu vēlmes – papildināt zināšanas nagu kopšanā un mācīties nagu pieaudzēšanu, no 26. septembra Aglonā būs iespēja apgūt neformālās izglītības programmu “Nagu pieaudzēšanas pamati”. Profesionāla meistara vadībā 32 stundu programmā varēs pilnveidot iemaņas nagu pieaudzēšanā, modelēšanā un dizainā. Arī citi interesenti aicināti piebiedroties, lai apgūtu šobrīd tik aktuālo nagu pieaudzēšanu un dizaina izveidi.

Savukārt sestdien, 7. oktobrī kinezioloģiskās teipošanas praktiķe Aija Apsīte (Rīga), dalīsies zināšanās par teipa pielietošanu. Programma “Teips mājas aptieciņā” noderēs tiem, kuri novērtē informāciju par veselības saglabāšanu un uzlabošanu. Teipošana palīdz sāpju remdēšanai, muskuļu sastiepumu gadījumos, locītavu darbības uzlabošanā. Jāpiebilst, ka speciālas iepriekšējās zināšanas nav nepieciešamas, tāpēc uz nodarbībām gaidīts ikviens interesents.

Programmu “Hennas māksla” Izglītības un inovāciju centrā “LoDe” varēs apmeklēt 14. oktobrī. Mācoties zīmēt ar hennu, katrs dalībnieks varēs iejusties īsta mākslinieka lomā. Šobrīd brīvas ir tikai divas vietas.

Pieteikšanās un plašāka informācija par visām neformālās izglītības programmām pa tālr. 26481995.

Izmantosim iespējas Aglonā, kļūsim zinošāki un prasmīgāki!

Avots: Biedrība Izglītības un inovāciju centrs “LoDe”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.  65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv