Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonā sāks darboties Pirts Skolas Latgales filiāle

Cilvēki aizvien vairāk cenšas dzīvot saskaņā ar dabu un rūpēties par savu veselību. Arī pirtī iešana pieder pie veselīga dzīves veida. Latvijā lēnām atmostas pirts gars! Laiks atcerēties mūsu senču dzīves gudrības, pilnveidot un izkopt labākās tradīcijas un tikumus, kas saistīti ar mūsu tautas svētnīcu – pirti. Līdz šim Latvijā pazīstamākie pirtnieki savas prasmes apguvuši pašmācību ceļā. Savukārt šobrīd visi, kam interesē pirtslietas, zināšanas var iegūt Pirts skolā Rīgā vai Latgales filiālē Aglonā.

Pirts Skola ir akreditēta izglītības iestāde, kas piedāvā apgūt teorētiskās zināšanas par pirtnieka darba specifiku, ētiku un pirts darba organizāciju.

Pirts Skolā tiek veikta triju līmeņu profesionālā tālākizglītība:

Pirts meistars, mācību ilgums 2 gadi, iegūstot zināšanas un iemaņas darbam ārstnieciskajā pirtī.

Pirts meistara palīgs, mācību ilgums 1,5 gadi, iegūstot zināšanas un iemaņas darbam pirtī un asistēt Pirts Meistaram ārstnieciskajā pirtī.

Pirtnieks, mācību ilgums 1 gads iegūstot zināšanas un iemaņas darbam pirtī.

Pirts Skolas programmu apguve ir maksas pakalpojums.

Mācību noslēgumā tiks izsniegts valsts apstiprināts, starptautiski atzīts dokuments – apliecība par profesionālo izglītību.

Uzsākam jaunu studentu uzņemšanu mācībām Latgales filiālē Aglonā. Mācību sākums septembrī. Par mācībām Latgales filiālē zvanīt pa tālr. 26324038.

Sīkāka informācija par skolu, izglītības programmām, mācību procesu utt.  apskatāma mājas lapā www.pirtsskola.lv.