Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonā teipošanas speciāliste Aija Apsīte dalīsies pieredzē un zināšanās

Tuvojoties rudens sezonai aizdomājamies par to, kā uzturēsim savu veselību ziemā. Esam uzkrājuši vitamīnu devu, taču ar to ir par maz, lai izsargātos no dažādiem vīrusiem. Stress, steiga, neveselīgs uzturs rada arī citas veselības problēmas, tāpēc mēs tik bieži iegriežamies aptiekā, lai lūkotu pēc kārtējās zāļu devas. Taču ne vienmēr tas ir vajadzīgs.

Ir arī situācijas, kad nevar lietot medikamentus (gaidību laiks, zīdīšanas periods, alerģija pret medikamentiem, medikamentu nepanesība vai nevēlēšanās lietot tik daudz medikamentus). Ko darīt? Jau ilgāku laika posmu pasaulē ir pazīstama teipošana. Tā ir veselībai nekaitīga, vienkārša, efektīva metode, ar kuras palīdzību var ātri palīdzēt sev un saviem tuviniekiem.

6. septembrī plkst. 11.00 Izglītības un inovāciju centrs “LoDe” aicina interesentus AGLONĀ uz tikšanos ar sertificētu speciālisti kinezioloģiskajā teipošanā Aiju Apsīti (Rīga), kura vadīs nodarbību “TEIPS MĀJAS APTIECIŅĀ”.

Uzzināsiet, kas ir teipošana un kā to pielietot veselības uzlabošanai, iegūsiet informāciju par visām teipošanas tehnikām, kā tās iedarbojas. Praktiskajā daļā praktiski iemācīsieties teipot šādos gadījumos: galvas sāpes, reiboņi, vestibulārie traucējumi, iesnas, vidusauss iekaisums, sāpes un sasprindzinājums plecos, muguras sāpes, aizcietējumi, zarnu kolikas, potītes, Ahileja cīpslas sastiepums, plaukstas un ceļa locītavas sāpes, tūska, asinsizplūdumi, stājas traucējumi bērniem.

Aicināti piedalīties visi interesenti, speciālā izglītība vai priekšzināšanas nav nepieciešamas. Tā kā grupā tiek uzņemti 8 cilvēki, nodrošināti mācību materiāli, teipi, šķēres, tad pieteikties lūgums līdz 1. septembrim pa tālr. 26481995.

Parūpēsimies par savu un sev tuvo cilvēku veselību!

Informāciju iesniedza: Biedrība Izglītības un inovāciju centrs „LoDe”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T.65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv