Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas bazilikas Kora skola aicina balsot par projektu Nr.6 konkursā “LMT Latvijai!”

Aglonas bazilikas Kora skola piedalās LMT projektu konkursā “LMT LATVIJAI!” ar projektu  “Pianīna Kawai  K – 15E iegāde Aglonas bazilikas Kora skolai”. Projekta numurs – 6.

♪♪♪Lūdzu nobalsojiet par šo projektu! Ja tas iegūs visvairāk iedzīvotāju balsu, saņems finansējumu un mūsu skolas audzēkņiem būs iespēja spēlēt uz jauna instrumenta.

Balsot var   līdz 21. aprīlim:

Aglonas novada pašvaldībā, aizpildot anketu;

♪♪Interneta portālā www.lmt.lv sadaļā LMT Latvijai, www.lmt.lv/lmtlatvijai reģistrējoties ar kādu no sociālo tīklu profiliem (facebook, draugiem);

♪♪♪Ar īsziņu (tikai LMT klientiem) uz numuru 1668, sūtot tekstu: Aglona6                                            

Balsojuma laikā mājaslapā sava balss jāatdod  par projektu Nr.6 – Pianīna Kawai  K – 15E iegāde Aglonas bazilikas Kora skolai”.

Aglonas bazilikas Kora skola (AB Kora skola) dibināta 1992.gadā.  Lai gan skola, skolotāji iegulda lielu darbu un zināšanas skolēnu muzikālo prasmju pilnveidei, skolas materiāltehniskā bāze ir neatbilstoša un kavē skolas izaugsmi. Pirms 25 gadiem, veidojoties skolai, no privātpersonām tika nopirkti jau lietoti instrumenti (pianīni RĪGA), kuri šobrīd ir ļoti sliktā stāvoklī – netur skaņojumu, nav izlīdzināta skaņa, daudz tehnisku problēmu. Audzēkņiem nav iespējas izjust klavieru skaņas skaistumu, strādāt pie toņa kvalitātes. Slikto instrumentu stāvokli atzīmēja arī skolas akreditācijas komisija.

Aglonas bazilikas Kora skolas saimes vārdā direktore Ieva Lazdāne

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv