Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas BJBLPC „Strops” veiksmīgi īsteno projektu

Saturs atjaunots: 2.01.2017.

 Šovasar Aglonas BJBLPC „Strops” veiksmīgi īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstīto projektu „Radi pats!”, kura mērķis ir īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem Aglonas novadā, popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīves veidu.


Vasaras mēnešos Aglonas BJBLPC „Strops” projekta ietvaros „Radi pats!” jauniešiem bija iespēja piedalīties sešās „Vasaras pieturas” meistardarbnīcās. Jaunieši līdzdarbojās un apguva jaunas prasmes floristikā, mezglošanā, filcēšanā, darbā ar vasku, tekstildarbos, dekoru izgatavošanā. Radošās meistardarbnīcas vadīja Inta Reča. Tās tika organizētas ar mērķi attīstīt dzīvei un darba tirgum nepieciešamās prasmes, veidot pamatu uzņēmējdarbības uzsākšanai.
Katrā meistardarbnīcā iesaistījās vairāk nekā 10 jaunieši gan no Aglonas novada, gan no citiem Latvijas novadiem un pilsētām. Iesaistoties meistardarbnīcās, jauniešiem bija iespēja radoši darboties, iegūt jaunas zināšanas, attīstīt sadarbības un komunikācijas spējas, nodibinās jaunus kontaktus, kā arī vairot pozitīvās emocijas un patiesi priecāties par paveikto darbu.
Projektam finansējums 100 % apmērā tika piešķirts no valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju iesniedza: Lolita Kaļāne, projekta vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv