Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas jaukto cīņu sporta kluba „THE LATGALIANS” audzēkņiem veiksmīgs starts 6. Latvijas MMA čempionātā

2018. gada 22. decembrī Rīgā norisinājās 6. Latvijas MMA čempionāts (jauktās cīņas, atļauti visa veida sitieni, metieni, žņaugšanas un dažādi sāpju paņēmieni). Aglonu pārstāvēja trīs sportisti, Sandis Girss (Šķeltova), Normunds Petrovs (Aglona), Dainis Peipiņš (Šķeltova).

Sandis Girss- grupā Juniori 15-17gadi, svara kategorijā līdz 77,1 kg, izcīnīja godalgoto 3. vietu.
Normunds Petrovs- grupā Pieaugušie 18+, svara kategorijā līdz 70,3 kg, izcīnīja godalgoto 3. vietu.
Dainis Peipiņš- grupā Pieaugušie 18+, svara kategorijā līdz 120,2 kg, izcīnīja godalgoto 1. vietu un kļuva par Latvijas čempionu supersmagajā svarā jauktajās cīņās.
Mēs lepojamies ar Aglonas novada sportistu veikumu čempionātā. Novēlam virzīties uz priekšu, izvirzīt jaunus mērķus un sasniegt tos.
Paldies visiem, kas atbalstīja, ticēja un bija kopā ar mums.
Paldies Aglonas novada domei par transporta nodrošināšanu sportistu nogādāšanai uz sacensībām. Paldies autobusa šoferītim Virgīnijai par drošu un savlaicīgu nokļūšanu čempionātā.

Informāciju iesniedza: Jaukto cīņu sporta kluba „THE LATGALIANS” Valdes priekšsēdētājs, treneris Andris Valainis