Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas jaunieši veiksmīgi startējuši KATA turnīrā

11. martā Rēzeknē notika Latgales reģionālā karatē kluba „SATORI”  KATA (noteiktās kārtības kustību komplekss (bloki, sitieni, lēcieni, stājas), kas atspoguļo cīņu ar vienu vai vairākiem pretiniekiem) turnīrs. Kā informējusi kluba pārstāve Jūlija Komare, turnīrā piedalījās 120 sportisti no Rēzeknes, Krāslavas, Dagdas, Ludzas, Ilūkstes, Preiļiem un Aglonas.
Karatē klubs „SATORI” pastāv jau 21 gadu. Šajā mācību gadā kluba dalībnieku skaits papildinājās, jo klubs „SATORI” atklāja jaunu grupu arī Aglonā. Jāatzīmē, ka Aglonas karatisti, kuri piedalījās karatē turnīrā pirmo reizi, parādīja visaugstākos rezultātus. Aglonas karatē filiāles uzvarētāji: Vladislavs Stivriņš – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Elmārs Stivriņš – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Andrejs Afanasjevs – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Viktors Artjomovs – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Nauris Lukjanovičs – 2 vieta, sudraba medaļa; Armands Čaplinskis – 3 vieta, bronzas medaļa; Dmitrijs Artjomovs – 3 vieta, bronzas medaļa; Andrejs Kirilovs – 3 vieta, bronzas medaļa; Dimants Dagnis – 4 vieta, diploms.

Arī Preiļu filiāles karatisti veiksmīgi uzstājās šajā turnīrā, gan tie, kuri trenējas jau vairākus gadus, gan tie, kas sāka apgūt karatē mākslu no mācību gada sākuma. Preiļu karatē filiāles uzvarētāji:
Aksels Patmalnieks – 2 vieta, sudraba medaļa; Mārtiņš Smirnovs – 2 vieta, sudraba medaļa; Rūta Pastare – 2 vieta, sudraba medaļa; Markuss Osipovs – 3 vieta, bronzas medaļa; Armands Ūzuliņš – 3 vieta, bronzas medaļa; Rainers Džeriņš un Jānis Ziemelis – 4 vieta, diploms.
Gribas uzsvērt, ka sportisti pierādīja augstu sagatavotības līmeni, meistarību un cīņas garu, pateicoties sensejam (galvenais treneris) Oļegam Komaram un simpajam (trenera palīgs) Jūlijai Komarei, kuri cītīgi dalās pieredzē un meistarībā ar saviem audzēkņiem.
Kluba „Satori” treneri atgādina,  ka karatē nodarbības disciplinē, audzina uzvedības kultūru, attīsta cieņu pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem, pastiprina pārliecību par saviem spēkiem, kā arī nostiprina veselību, paaugstina izturību, kas, bez šaubām, labvēlīgi ietekmē mācības vai darbu.