Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas jauniešu radītais koncertuzvedums „Nekur nav tik labi kā mājās”

Š.g. 23.jūlijā, popgrupa „M.A.L.A.” un draugi aicina uz koncertuzvedumu „Nekur nav tik labi kā mājās”, Aglonas estrādē, plkst. 20:00. Tas būs gandrīz kā neliels mūzikls, ko jaunieši paši saviem spēkiem ir radījuši.

Popgrupa „M.A.L.A.”, kurā dzied Aglonas jaunieši Marģers Kroičs, Agnese Kroiče, Laima Zārberga, Agris Kroičs, vadītāja Gunta Gulbe, 19. martā veiksmīgi startēja konkursā „Nāc sadziedāt” Rīgā un šobrīd ar savu draugu* palīdzību (*Kaspars Kočkers, Samanta Smirnova, Raitis Indrikovs, Dace Barkeviča, Guntars Gulbis, Suzanna Tihonova, Artis Daukšts, Oksana Spīķe, Edgars Lukaševičs, Kristīne Ancveriņa, Raivis Matisāns, Katrīna Reča, Mārtiņš Rutka, Ivars Kalvāns, Ivars Livdāns, Andrejs Stremjanovs, Raimmonds Puzanovs) ir radījuši koncertuzvedumu „Nekur nav tik labi kā mājās”. Koncertuzvedums balstīts uz A. Brigaderes lugu „Sprīdītis”, kur zēns dodas pasaulē laimi meklēt. Arī mēs dosimies pasaulē laimi meklēt, tikai mūsdienīgās noskaņās. Mūsdienās ļoti daudzi jaunieši dodas pasaulē labākas dzīves meklējumos, bet mēs ceļojot pa tālajām zemēm centīsimies parādīt, ka arī Latvijā mēs varam rast šo laimi meklējot jaunas iespējas kā padarīt savu dzīvi interesantāku. Sprīdīša lomā iejutīsies Kaspars Kočkers.

Koncertuzvedumā izskanēs vairāku pasaules valstu pazīstamas melodijas, kuras atklās šīs valsts temperamentu, tradīcijas. Jaunieši paši ir veidojuši gan deju horeogrāfijas, gan dziesmu fonogrammas.

Ieeja koncertuzvedumā bez maksas. Pēc koncertuzveduma, plkst.22:30, balle kopā ar grupu „Zenīts”.

Sagatavoja:

Aglonas kultūras centra kultūras metodiķe,

popgrupas „M.A.L.A.” vadītāja

Gunta Gulbe

Tālr.:26762426

e-pasts: gunta.gulbe13@gmail.com