Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas novada kausa izcīņa spiningošanā – 2020

10. oktobrī  Cirīša ezerā risinājās spiningošanas sacensības “Aglonas novada kausa izcīņa – 2020″. Bija ieradies diezgan kupls copmaņu skaits – 24 komandas, kopā 43 dalībnieki. Pirms došanās ezerā tika sapulcināti visi kopā, lai vēlreiz iepazītos ar nolikumu un zvejas noteikumiem.


Kopā par visiem dalībniekiem tika noķerti ap 16 kg zivju. 12 ekipāžas palika vispār bez lomiem. Par spīti rīta biezajai miglai, diena turpinājumā bija superīga. Pēc piecu stundu cīņas  rezultāti sekojoši.
Komandu vērtējumā trešā vieta: “PV-1″- Andris Kukors un Oļegs Vaivods (2,365 kg), otrā vieta: “Vivio”- Aivars Teilāns un Dmitrijs Meļihovs (3,090 kg), pirmā vieta: Dainis Ceriņš ar komandas biedru Dzintaru Matisānu (3,515 kg). Individuālajā vērtējumā trešā vieta: Leonīds Valdonis, otrā vieta: Kārlis Andiņš un pirmo vietu ieņēma vienīgā sieviete Ludmila Kalvāne, kurai arī bija lielākā līdaka (1,005 kg), bet lielākais asaris- Dainim Ceriņam (0,545 kg).
Paldies visiem dalībniekiem, kā arī pavāriem Jānim un Česlavam par maltītes gatavošanu.  Aglonas novada domei- par kausiem un medaļām, kā arī pasākuma atbalstītājiem veikala “SHARK” Daugavpilī pārstāvjiem Oļegam Kolpakovam un Jevgēnijam Čiblim, Anatolijam Titovam par piedāvātajām balvām.

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Andris Kurmis, sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv