Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas novada kombinētā olimpiāde

Saturs atjaunots: 28.04.2011.

5. aprīlī Aglonas vidusskolā norisinājās pirmā Aglonas novada 3. un 4. klašu skolēnu kombinētā olimpiāde, ko organizēja Aglonas vidusskolas sākumskolas metodiskā komisija. Olimpiādē piedalījās Aglonas vidusskolas, Grāveru pamatskolas, Priežmalas pamatskolas un Šķeltovas pamatskolas skolēni, informē Aglonas vidusskolas sākumskolas metodiskās komisijas vadītāja Rita Ivbule.

Olimpiādes dalībniekiem bija jāparāda savas zināšanas gan latviešu valodā, gan matemātikā. Uzdevumi nebija no vieglajiem. Skolēniem bija jāpierāda arī sava prasme koncentrēties, būt maksimāli neatlaidīgiem un uzmanīgiem. Kamēr skolēni risināja uzdevumus, skolotājas varēja sev pagatavot skaistas un interesantas piespraudes Ilzes Grigules vadītajā radošajā darbnīcā. Olimpiādes darbus skolēni rakstīja 3 astronomiskās stundas. Pēc smagā intelektuālā darba viņi varēja atpūsties un padarboties radošajā darbnīcā. Skolēniem veicās ļoti labi, jo spārītes, ko viņi izgatavoja, bija vienkārši burvīgas. Skolotājas pa to laiku cītīgi laboja darbus un apkopoja rezultātus. Un, lūk, rezultāti!

4. klašu grupā:

1. vieta Sarmītei Špelei no Priežmalas pamatskolas (skolotājas Ilona Bazuļeva un Sandra Rakova)

2. vieta Līgai Naidenokai no Šķeltovas pamatskolas (skolotājas Vera Sapego un Lolita Solima) un Raivim Punculim no Aglonas vidusskolas (skolotāja Tatjana Vītola)

3. vieta Sintijai Slicei no Aglonas vidusskolas (skolotāja Tatjana Vītola).

Atzinība Emīlam Repeļam no Aglonas vidusskolas (skolotāja Tatjana Vītola).

3.klašu grupā:

1. vieta Edgaram Pastoram no Aglonas vidusskolas (skolotāja Valentīna Meldere) un Karīnai Butlerei no Priežmalas pamatskolas (skolotājas Ilona Bazuļeva un Sandra Rakova)

2. vieta Aigaram Indānam no Aglonas vidusskolas(skolotāja Valentīna Meldere)

3. vieta Sandim Girsam no Šķeltovas pamatskolas (skolotāja Līga Japiņa)

Atzinība Dainai Solimai no Šķeltovas (skolotāja Līga Japiņa).

Apsveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājām, kuras piedalījās olimpiādes darbu labošanā!

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem par uzdrīkstēšanos, atsaucību un labajiem rezultātiem!