Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas novadā notiks I Latgales ezotērikas un tautas zintnieku dienas

Šī gada 19.-20. septembrī viesu mājā „Upenīte” (Cirīša ezera krastā, Aglonas novadā) notiks neordinārs pasākums – I Latgales ezotērikas un tautas zintnieku dienas, kuru apmeklēt aicināti Latgales ekzotēriķi, dziednieki, zintnieki, seno un jauno dzīves gudrību nesēji, kā arī visi radoši un zinībām atvērti cilvēki. Pasākumā piedalīsies arī pazīstamais dziednieks, hipno-psihoterapeits, Goda doktors biomedicīnā Oskars Peipiņš.
Pasākuma mērķis ir pulcēt domubiedrus un interesentus, lai kopīgi papildinātu zināšanas par Latgales senajām tradīcijām, kas stiprinājušas ezotērikas, dziedniecības un zintniecības attīstību Latvijā, kā arī kopīgi, apzinot domubiedrus un atbalstītājus, izzināt pašiem sevi un iedvesmot to darīt arī citus.
Divu dienu laikā plānotas informatīvas un izglītojošas lekcijas, praktiskas un radošas nodarbības, kurās varēs papildināt un stiprināt zināšanas ezotērikā, dziedniecībā un pašpilnveidošanā. Pirmās dienas vakarā plānota arī vakarēšana, pirts rituāli un dziesmas pie ugunskura.
Saietu rīko Dziedniecības centrs “AKVILONA”. Dalības maksa saietā par abām dienām ir 45 EUR. Maksa vienas dienas apmeklējumam – 25 EUR. Cenā iekļautas arī izmitināšanas un ēdināšanas izmaksas.

Ikviens dalībnieks un kādas lekciju tēmas atbalstītājs aicināts pieteikties līdz šī gada 15. septembrim, zvanot pa tālr.: +371 67275910; mob.: +371 29196664 vai +371 29489221.

Informāciju iesniedza: Iveta Čevere,  Dziedniecības centrs “AKVILONA”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv