Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas novada svētkos tiks nosaukti konkursa “Sakoptākā sēta” uzvarētāji

Aglonas novada pašvaldība jūnija beigās izsludināja konkursu  „Sakoptākā sēta”, kurā ikviens novada iedzīvotājs vai uzņēmējs tika aicināts pieteikt savu vai kaimiņa skaisti sakoptu lauku sētu, māju, daudzdzīvokļu namu, kā arī uzņēmuma teritoriju.


Konkursa mērķis ir iepazīt un izcelt novada sakoptākos īpašumus, godināt īpašnieku vai apsaimniekotāju ieguldījumu sava īpašuma, sētas un apkārtnes labiekārtošanā, sakopšanā un pilnveidošanā, tādējādi motivējot novada iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma uzturēšanu kārtībā.
Pašvaldība saņēma desmit pieteikumus konkursam. Īpašumi tika vērtēti piecās nominācijās:
1.Skaistākā lauku sēta; 2. Skaistākā māja ciemā; 3. Sakoptākais daudzdzīvokļu nams;  4. Skaistākais viesu nams;  5. Sakoptākā uzņēmuma/zemnieku saimniecības teritorija.
Konkursam pieteiktos īpašumus vērtēja komisija, kuras sastāvā tika iekļauti visu novada pagastu pārstāvji. Konkursa Galvenās balvas ieguvējiem katrā nominācijā tiks pasniegta stikla plāksne par sakoptāko sētu Aglonas novadā un balva. Visiem dalībniekiem tiks piešķirti novada domes atzinības raksti.
Aicinām konkursa dalībniekus un visus novada iedzīvotājus uz apbalvošanas ceremoniju, kas notiks 3. augustā Aglonas novada svētku koncerta laikā, plkst. 19.00 Aglonas brīvdabas estrādē.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv