Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas novada svētku laika sportiskās aktivitātes

4. augustā Aglonas novada svētku ietvaros risinājās dažādas sporta aktivitātes – orientēšanās sacensības ar laivām, netradicionālā slēpošana un “olu kari”.

Plkst.10.00 no rīta tika dots starts orientēšanās sacensībām ar laivām pa Cirīša ezeru. Komandas sastāvā divi dalībnieki. Kopā pieteicās piecas komandas. Kā pirmie uz starta stājās komanda “SUPERĪGIE” – Linda Streiķe un Ainārs Streiķis. Viņi beigās ierindojās 5. vietā. Kā otrie startēja, un gala rezultātā palika arī otrie, komanda “AUFIDERZEIN” – Aleksandrs Serovs un Ilmārs Repša. Trešie uz starta stājās komanda “GAZ MJAS”-  Artjoms Ragozins un Sergejs Serovs, kuri beigās arī kļuva par čempioniem. Starta numuram atbilstoši ceturtie palika Leonīds Valdonis ar dēlu Renāru,  komandas nosaukums  “TEAM GŪTEŅI”. Kā beidzamie startēja komanda “DZIMTENĪTE” – Linda Matisāne un Voldemārs Matisāns. Viņiem – godalgotā trešā vieta.

Kā nākošā disciplīna bija netradicionālā slēpošana, kur startēja komandas divu dalībnieku sastāvā. Komandas sarindojās attiecīgi:
1. vieta “SPECNAŽI” Raivis Matisāns ar Dāvi Ondzuli.
2. vieta “AUFIDERZEIN” Aleksandrs Serovs ar Ilmāru Repšu.
3. vieta “GUNTA INDRA” Gunta Indāne ar Indru Serovu.
4. vieta “GAZ MJAS” Artjoms Ragozins ar Sergeju Serovu.

Pēdējā disciplīna bija “olu kari”. Atkal divi dalībnieki komandā, kur viens dalībnieks otram meta nevārītu olu tā,  lai ola nesaplīstu. Vietu secība sekojoša: 20 metrus aizmeta Artjoms Ragozins ar komandas biedru Sergeju Serovu. Otrie palika Aleksandrs Serovs ar pārinieku Ilmāru Repšu. Trešajā vietā ierindojās Gunta Indāne un Ieva Serova. Ceturtie – Rihards Spīķis ar Raivi Matisānu. Piektā – komanda Aelita Repša ar pārinieci Indru Serovu.

Informāciju iesniedza: Andris Kurmis, Aglonas novada sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv