Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas novada tūrisma uzņēmēji apmeklē apmācību ciklu

Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” sadarbība ar Latgales plānošanas reģionu, Latgales reģiona attīstības aģentūru un Tūrisma attīstības valsts aģentūru piedāvāja apmācību ciklu Latgales tūrisma uzņēmējiem un profesionāļiem.

Apmācībās piedalījās arī vairāki Aglonas novada tūrisma nozares uzņēmēji.

Apmācību cikla pirmā diena notika nesen renovētajā Lūznavas muižā. Uzņēmēji klausījās lekcijas par komunikācijas un tēla nozīmi tūrisma jomā, tās vadīja Daugavpils Tūrisma informācijas centra vadītāja Lolita Kozlovska, tūrisma portāla baltictravelnews.com direktors Aivars Mackevičs un žurnāla “Ir” un Apple Latvia radošais direktors Voldemārs Dūdums. Šajā dienā uzņēmēji uzzināja, kā pareizi rakstīt preses relīzes par jau notikušiem un topošajiem pasākumiem, kā sadarboties ar masu medijiem, un par to, cik liela nozīme sociālajiem tīkliem ir uzņēmuma attīstībā un popularizēšanā.

Apmācību cikla otrās dienas tēma – “ Komunikācija un kvalitāte attiecībās ar viesiem un ikdienas darba organizācijā”. Šajā dienā uzņēmēji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemi, kur apmeklēja slēpošanas un atpūtas parku “Ozolkalns”, Valmiermuižas alus darītavu un Dikļu pili.

Pēdējā apmācību diena norisinājās viesu mājā “Zaļā sala” un tās tēma – “ Kvalitatīva tūrisma produkta veidošana, pielāgošana dažādām mērķa grupām un esošo produktu kvalitātes uzlabošana.

Apmācību lektori:  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Tūrisma un komerczinības nodaļas vadītāja Anda Rezgale, Tūrisma un vides jautājumu speciālists Juris Smaļinskis, viesmīlības un viesnīcu uzņēmējdarbības speciālists Aivars Provejs un dizainere radošajā aģentūrā SIA “Smart Raccoons” Inese Krivmane.

Šīs apmācības uzņēmējiem deva iespēju ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī dalīties ar savu pieredzi un satikties ar citiem Latgales tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.  Fotogalerija.

Foto: Ligita Harčevska, Rēzeknes un Viļānu novada TIC vadītāja.

Informāciju iesniedza: Liene Baškatova, Aglonas novada domes Tūrisma informācijas konsultante

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv