Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas novada tūrisma uzņēmēji gaida ciemiņus

 

  Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”   16.-18. maijā aicina uz  “Atvērtajām dienām laukos”. Šogad   akcijā  piedalās trīs Aglonas novada tūrisma nozares uzņēmēji: viesu māja “Aglonas Cakuli”, viesu māja  “Mežinieku mājas” un lauku māja “Upenīte”.

Tā ir iespēja pavadīt pārsteidzošu nedēļas nogali ar ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu, apbraukājot visdažādākās ražojošās saimniecības laukos, lai atklātu sev jaunus – gan interesantus, gan garšīgus lauku labumus. Apmeklētāji varēs skatīties, kā tie top, nogaršot vai izmēģināt, un arī iegādāties. Akcijā piedalās 129 saimniecības visā Latvijā, vairums no kurām apmeklētājus uzņem arī ikdienā, taču tieši akcijas laikā visas trīs dienas saimniecību durvis būs atvērtas arī apmeklētājiem bez iepriekšēja pieteikuma. Saimnieki būs padomājuši par īpašu piedāvājumu – daži piedāvās atlaides pircējiem vai mazas dāvaniņas apmeklētājiem, citi būs sagatavojuši īpašas akcijai veltītas programmas. Tagad interesentiem pieejama arī akcijas mājas lapa http://celotajs.lv/atvertasdienas ar visiem dalībniekiem un to piedāvājumu akcijā.
Tiem, kas izlēmuši doties uz laukiem, iespiesta akcijas karte ar saimniecībām – tā būs ērta līdzņemšanai auto. To var saņemt Lauku ceļotāja birojā vai  arī Kalnciema ielas tirdziņā 3. un 10.maijā. Elektroniski tā lejuplādējama Akcijas mājas lapā.
Kā izskatās laukos, skatiet šajā īsajā filmiņā – aicinājums uz atvērtajām dienām laukos.

Atvērtās Dienas tiek rīkotas projekta „Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos” ietvaros.

Pēc LLTA “Lauku ceļotājs” informācijas

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv