Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas novads Balttour izstādē

Saturs atjaunots: 15.02.2012.

Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū  “Balttour 2012″, kas  no 10. līdz 12. februārim pulcēja apmeklētājus  izstāžu centrā Ķīpsala,  savu tūrisma piedāvājumu prezentēja arī Aglonas novada tūrisma  uzņēmēji un Aglonas novada UAC.

Izstāde Balttour tiek uzskatīta kā starts jaunajai tūrisma sezonai. Izstāde tradicionāli kalpo arī kā ceļvedis, palīgs ceļojumu izvēlē un īstenošanā. SIA” Cīši gords”, Vija Ancāne apmeklētājiem bija sagādājusi dažādu veidu maizes izstrādājumus, z/s”Sollomina muiža”, Inese Survilo  piedāvāja nogaršot guļbešņīkus un sieru, savukārt Anita Reščenko aicināja ielūkoties dabas darbnīcā.

Aglonas novads  izstādei un tūrisma sezonai sagatavoja jaunu tūrisma karti, bukletus, kas prezentē novada tūrisma iespējas un interesantākos objektus, kā arī izstādē pirmo reizi bija demonstrēta videofilma “Spēka zeme dvēselei” par Aglonas novadu,  kas aicina, gaida ikvienu, jo Aglonas novadā ir savs krāšņums un dabas bagātības, ko vērts ir ne tikai aplūkot, bet arī izbaudīt, sajust garīgās, laicīgās, enerģētiskās vērtības, un ieraudzīt 63 zilo ezeru spoguļus, kas atspīd novada debesīs…

 

Izstādes apmeklētājiem bija iespēja iegūt informāciju par ceļošanas un atpūtas iespējām visos Latgales novados. Daudzi tūrisma gadatirgus apmeklētāji atzina, ka ir sajūsmināti par Latgales reģiona dinamisko attīstību tūrisma jomā – katru gadu latgalieši spēj piedāvāt potenciālajam tūristam ko jaunu un līdz šim neredzētu.