Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas pasta nodaļa – jaunās un apmeklētājiem ērtās telpās

No 2018. gada aprīļa beigām Aglonas  pasta nodaļa atradīsies jaunās un gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem ērtākās un patīkamākās telpās. Nodaļas darbalaiks nemainās, nodrošinot klientiem kvalitatīvu un vispusīgu pasta pakalpojumu piedāvājumu.

 Aglonas pasta nodaļa jaunajās telpās Kalna ielā 12 pakalpojumus klientiem sāks sniegt 2018. gada 25. aprīlī. Nodaļas jaunais izvietojums ir netālu no Latgales centrālā tūrisma apskates objekta – Aglonas bazilikas, pie ēkas ir automašīnu stāvvieta, un nodaļā ērti iekļūt gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem, gan jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.
Aglonas pasta nodaļas darbalaiks jaunajās telpās, tāpat kā līdz šim, būs katru darbdienu no plkst.8 līdz 12 un no plkst.12.30 līdz 15, bet sestdienās – no plkst.8 līdz 12.30.
 Aglonas  pasta nodaļas klienti par adreses izmaiņām tiks informēti ar īpašiem informatīvajiem paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija ir pieejama arī pasta nodaļas esošajās telpās. Jautājumu gadījumā klienti aicināti sazināties ar Latvijas Pasta speciālistiem pa tālruni 27008001, 67008001 vai izmantojot e-pasta adresi info@pasts.lv.

 
Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Avots: VAS Latvijas Pasts

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv