Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas sportists startē Ghetto Fight

2017. gada 28. augustā Rīgā, Grīziņkalnā norisinājās Ghetto Fight vol.2, kur Aglonu pārstāvēja Aglonas jaukto cīņu sporta kluba „The Latgalians” sportists Normunds Petrovs.


Jaukto cīņu sporta klubs „The Latgalians” saņēma uzaicinājumu no Ghetto Fight organizatora Manvela Isadžanjana startēt vienā no skatāmākajiem augsta līmeņa cīņu šoviem Baltijā. Normundam šī bija debijas cīņa Ghetto arēnā, pretī stājās pieredzes bagātais, Rīgas sporta kluba Sev Arch sportists Bogdans Zips. Cīņa notika pēc Pankrationa noteikumiem, kas ietver sevī visa veida sitienus, gan pozīcijā stāvus, gan pozīcijā parterī uz zemes. Visu cīņas gaitu Normunds bija līdera pozīcijā, izpildot teicamu cīņas tehniku, neatstājot iespēju pretiniekam atjaunoties pēc vairākiem smagiem sitieniem arī nokļūstot parterī (cīņā uz zemes),  Normunds turpināja dominēt, tomēr pretinieks, izmantojot savu pieredzi parterī, izdarīja sāpju paņēmienu uz roku, kas Normundam maksāja zelta medaļu. Ir izdarīti secinājumu, gūta pieredze un pozitīvas emocijas.
Paldies visiem, kas bija ieradušies atbalstīt Normundu, kas ar skaļām ovācijām sagaidīja sportista iziešanu arēnā un dziedāja līdzi mūsu izvēlētajai dziesmai „Toli dzivoi muna meilo ”. Paldies  Aglonas novada domei, Transporta nodaļai, personīgi Jurim Laizānam par savlaicīgu un drošu sportistu nogādāšanu uz sacensībām, kā arī BJBLPC „Strops” vadītājai Mārai Ušackai par sniegto atbalstu transporta organizēšanā nokļūšanai uz Rīgu.

Informāciju iesniedza: Andris Valainis,  Jaukto cīņu sporta kluba „THE LATGALIANS” valdes priekšsēdētājs

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv