Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas vidusskolas jaunieši veiksmīgi realizē savas idejas konkursa „Jauniešu iniciatīvu projekti 2017” ietvaros

Gads strauji rit uz beigām, un mēs varam atskatīties uz paveikto. Arī šogad mēs, Aglonas vidusskolas pašpārvalde, veiksmīgi startējām Aglonas novada domes rīkotajā konkursā „Jauniešu iniciatīvu projekti 2017”.


Tā kā Aglonas vidusskola ir ieguvusi ekoskolas goda nosaukumu, mēs – gan skolotāji, gan skolēni cenšamies dzīvot videi draudzīgi,  piedaloties dažādās ekoskolas organizētajās aktivitātēs, kā arī paši  piekopjam veselīgu dzīvesveidu ikdienā. Tāpēc, kad tika izsludināts konkurss, mūsu iecere bija izvietot pie skolas vairāk velonovietņu.
Pie skolas gan viena jau ir, bet  ne visi velobraucēji var novietot savus braucamrīkus, jo novietnē ir nepietiekami vietas visiem, tāpēc skolēni ļoti bieži novieto savus velosipēdus pie pašām ieejas durvīm  un  pie BJBLPC „Strops”. Tā  mēs nolēmām iegādāties velonovietni.

Paldies komisijai, kas novērtēja mūsu ideju un atbalstīja mūsu centienus. Pateicoties Aglonas novada domes atbalstam,  pie skolas tagad ir vairākas velonovietnes, kas izskatās gan estētiski, gan ļoti noder mūsu skolēniem.

Informāciju iesniedza: Amanda Repša Kondratjeva,  Aglonas vidusskolas pašpārvaldes dalībniece

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv