Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aglonas vidusskolas skolēniem individuāla dizaina dienasgrāmatas

Aglonas vidusskola piedalījās Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parka (LiepUZIP) projektā “Dienasgrāmata 2017”, kura mērķis bija izgatavot katrai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām.

Projekta laikā Aglonas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedalīties konkursā un izveidot individuāla dizaina dienasgrāmatas.
Skolēni aktīvi piedalījās konkursā un centīgi strādāja pie sava dienasgrāmatas vāka dizaina, realizējot savas idejas skolas tēla veidošanā. Konkursa žūrija izvēlējās vislabāko dizainu dienasgrāmatām katram vecuma posmam. Par labāko dienasgrāmatu vāku dizainu tika atzīti Nika Kristiāna Karpova, Jolantas Šaiteres un Naura Lukjanoviča darbi. Jaunajā mācību gadā dienasgrāmatas ar minēto autoru dizaina vākiem patīkami iepriecināja skolēnus, vecākus un skolotājus.
Dienasgrāmatas tapa, pateicoties sponsoriem – Aglonas novada uzņēmējiem: dekoratīvo augu stādaudzētavai Šķektovā, SIA “Bioplus”, ZS “Pakalni”, SIA “NAMEDA L”, SIA “CĪŠI GORDS”, kā arī “EZERKALNA DĀRZS”, tādējādi jaunajā mācību gadā visiem Aglonas vidusskolas skolēniem bija iespēja saņemt bezmaksas dienasgrāmatas ar individuāla dizaina vākiem.
Projektu īstenoja Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parks.

Informāciju iesniedza: Valentīna Ondzule, Aglonas vidusskolas bibliotekāre

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv