Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aicina barikāžu dalībniekus pieteikties uz bezmaksas atceres pasākumu – koncertu “Bulvārī brīvība”!

Latvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Kultūras ministriju un 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrību organizē atceres pasākumu 1991. gadā notikušajām barikādēm. Pasākums notiks 2016. gada 16. janvārī no plkst. 15.00 – 19.30 Ķīpsalas hallē. Pasākuma režisori: Juris Jonelis un Uģis Brikmanis.


Pasākums norisināsies pavisam drīz, taču joprojām notiek aktīva dalībnieku reģistrēšana. Atceres pasākumam aicināti pieteikties barikāžu dalībnieki ar tuviniekiem, lai visi kopā atminētos, kā arī dalītos pieredzē un sajūtās par piedzīvoto.

2016. gada janvārī Barikādēm aprit 25 gadi. Atceres pasākuma “Bulvārī brīvība” galvenais motīvs ir Barikāžu laika mantojums jaunajai paaudzei, programmā paredzot piemiņai veltītus video stāstus un dzeju, ko ierunājuši Daugavpils teātra jaunā dramatiskā teātra aktiera mākslas kursa studenti (kursa vadītājs režisors Juris Jonelis), kā arī barikāžu dalībnieku atmiņu stāstus ierunājuši Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktiera un režijas mākslas 3. kursa studenti (kursa vadītāja profesore Māra Ķimele). Pasākuma apmeklētāji varēs klausīties atmiņu stāstus par 1991. gada notikumu dalībnieku mobilizāciju, sajūtām, emocijām, plāniem, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, kā arī skatīties filmas no 1991. gada janvāra galvenajām norises vietām.
Muzikālo repertuāru patriotiskās skaņās nodrošinās mūsdienu tautas mūzikas apvienība Jauno Jāņu orķestris, muzikālā apvienība Raxtu raxti, etnorokgrupa ElektroFolk, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris Sōla, Rīgas Tehniskās universitātes studentu pūtēju orķestris SPO, kā arī jaunā un talantīgā dziedātāja Aleksandra Špicberga.
Atceres pasākums ir bez ieejas maksas! Pasākumu _programmabarikazu-rekonstrukcijaKoncerta _ programma
Aicinām barikāžu dalībniekus ar tuviniekiem apmeklēt pasākumu un sekot līdzi jaunākajai informācijai Facebook un Draugiem.lv lapās, kā arī informējam, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi uz norādīto kontaktinformāciju!

Kontaktinformācija:
Barikāžu dalībnieku ar tuviniekiem pieteikšanās pasākumam: rakstot uz barikades@lka.edu.lv vai zvanot67213525. Par iespējām nokļūt līdz atceres pasākuma norises vietai interesējies savas pilsētas vai novada pašvaldībā!

Informāciju iesniedza: Monta Kononova, projekta vadītāja, tālr. 26484992, montakononova@yahoo.com

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv