Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aicina pašvaldību un pašvaldību uzņēmumu vadītājus un speciālistus pieteikties Ēnu dienai!

Jauniešu biznesa un karjeras izglītības veidotājs, biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija) šogad jau piecpadsmito gadu organizē karjeras izglītības pasākumu Ēnu diena, kas notiks 10. februārī.

Ēnu diena ir sociāli un valstiski nozīmīgs ieguldījums Latvijas pilsētu un novadu jauniešu karjeras izglītībā un valsts ekonomikā. Ēnu dienas laikā skolēni visā Latvijā apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Karjeras izglītības pasākuma mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām un specifiku, lai palīdzētu jauniešiem izdarīt karjeras izvēli.

JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns aicina Ēnu devējus būt aktīviem un piedāvāt vakances ēnošanai: “Katru gadu ĒNU DIENĀ ēnot gribētāju skaits ievērojami pārsniedz piedāvāto vakanču skaitu. Darba devējiem jāņem vērā, ka darba tirgū aizvien norisinās cīņa par labiem un profesionāliem darbiniekiem, un ĒNU DIENA ir laba iespēja iepazīstināt ar sevi un uzņēmuma darbību talantīgus, potenciālos darba ņēmējus, kas šobrīd vēl ir skolēni, taču pēc pāris gadiem jau būs aktīvi darba tirgus dalībnieki”.

Aicinām uzrunāt savus uzņēmējus, lai tie šī gada 10. februārī piedalītos Ēnu diena 2016, karjeras izglītības biržā valstī, piedāvājot jauniešiem iespēju ielūkoties uzņēmumu darba ikdienā un tādā veidā palīdzot skolu jauniešiem pieņemt lēmumu par izglītības un profesijas izvēli nākotnē.

Ēnu devēju pieteikšanās un vakanču reģistrēšana karjeras izglītības biržā skolu jauniešiem – Ēnu dienas portālā www.enudiena.lv – notiks līdz 22. janvārim. Ēnu devēji aktivizē savu iepriekšējā gada profilu vai izveido jaunu.

Ēnotāju- skolēnu pieteikšanās piedāvātajām vakancēm norisināsies līdz 24. janvārim.

Avots: www.jal.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv