Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aicina piedalīties konkursā “Gada kāzas 2014″

 Jau piekto gadu pēc kārtas televīzija DAUTKOM, laikraksts “СейЧас”, ziņu portāls www.grani.lv, klubs TAMIDEJA, restorāns VĒSMA organizē konkursu “Gada kāzas”. Mūs atbalsta Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa, Daugavpils novada dome kā arī Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļa. Pieci gadi – neliela, bet tomēr jubileja, tāpēc organizatori vēlas paplašināt konkursa teritoriju un konkursā aicina piedalīties jaunlaulātos no VISĀM Latvijas pašvaldībām. Konkursa popularitāte aug katru gadu. Pirmajā gadā konkursā piedalījās tikai desmit drošākie pāri, taču pērn konkursa dalībnieku skaits bija jau sasniedzis sešdesmit pārus. Visi konkursa dalībnieki labprāt atsauc atmiņā savu dalību konkursā un atceras to kā jaukus svētkus, kas ļāva atcerēties un vēlreiz pārdzīvot jaukus brīžus no viņu kāzām un dalīties savā laimē ar citiem.
Uzmanību!
Konkursā “Gada kāzas 2014” aicinām piedalīties jaunās ģimenes, kas savas laulības slēdza jebkurā Latvijas Dzimtsarakstu nodaļā vai jebkuras konfesijas lūgšanas namā laika periodā no 01.01.2014. līdz 31.12.2014.
Lai pieteiktu savu dalību konkursā, ir jāaizpilda   anketa-gk-2014,  jāiesniedz vienu fotogrāfiju un kāzu svinību video prezentāciju (video vai slaidu veidā).

Materiāli tiek pieņemti no 2015. gada 22. janvāra līdz 22. februārim portālā grani.lv, laikraksta “СейЧас” redakcijā (Jelgavas iela 1b, Daugavpils, darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 ar pusdienu pārtraukumu no plkst. 12.00 līdz plkst.13.00). Noteikumi un prasības par iesniedzamajiem materiāliem ir detalizēti aprakstītas šeit:  Konkursa_nolikums,  tie ir obligāti jāievēro.

Kad tiks pabeigta pieteikumu iesniegšana, no 2015. gada 1. marta līdz 27. aprīlim notiks video prezentāciju translācija televīzijā DAUTKOM un portālā grani.lv. Restorānā VĒSMA (Rīgas iela 48, Daugavpils) notiks konkursa dalībnieku fotoizstāde. Šajā laikā ikviens var nobalsot  par dalībniekiem: SMS balsošana televīzijā TV DAUTKOM un portālā grani.lv ir maksas (visiem Latvijas mobilo tīklu operatoru abonentiem – 15 eirocenti ), bet restorānā VĒSMA varēs nobalsot bez maksas.
Balsošana restorānā VĒSMA un SMS balsošanas rezultāti noteiks 20 labākos pārus. Pēc tam pārus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs kāzu industrijas jomas speciālisti, konkursa organizatoru pārstāvji un konkursa sponsori. Visi 20 pāri nonāks vienādā “nulles” pozīcijā. Žūrija atklātā balsošanā izvēlēsies piecus pārus – uzvarētājus. Pārējie 15 pāri iegūst sesto vietu.  Žūrijas sēde, kurā tiks noteikti uzvarētāji, tiks translēta onlaine režīmā portālā www.grani.lv.
Konkursa uzvarētāji saņems brīnišķīgas balvas: pirmās vietas ieguvēji saņems romantisku atpūtu pie Dienvidu jūras, otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojumu pa Eiropu, bet ceturtās un piektās vietas ieguvēji saņems vērtīgas balvas no konkursa “Gada kāzas 2014” organizatoriem un sponsoriem.
7. maijā notiks Katūna balles ietvaros notiks koncerts, diskotēka un cienāšanās pie zviedru galda.  Uz šo pasākumu tiks aicināti visi konkursa dalībnieki, kas saņems piemiņas dāvanas no konkursa organizatoriem.
Organizatori gaida no 2014. gada jaunlaulātajiem pieteikumus un aicina uz sadarbību uzņēmējus. Paturēsim prātā, ka viss sākas ar mīlestību…

Papildus informācija par konkursu pa tālruņiem:
Organizēšana un konkursa norise, sponsorēšanas iespēja un reklāmas izvietošana:
+371 654 35420; +371 26478090;
Tehniska rakstura informācija, konsultācijas foto un video jautājumos:
+371 27792190 vai e-pasts: konkurs@grani.lv.

Informāciju iesniedza: Kristīna  Leikuse, SIA “DAUTKOM TV”  Tirgvedības struktūrvienības vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv