Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicina piedalīties konkursā “Skaistākā lauku saimniecība 2017″

Saturs atjaunots: 13.06.2017.

 Jau sesto gadu pēc kārtas izsludināts konkurss “Skaistākā lauku saimniecība 2017″. Cīņā par 2017. gada skaistākās Latvijas lauku saimniecības titulu aicinātas pieteikties zemnieku saimniecības vai viensētas, kuras lepojas ar sakārtotu saimniecību un skaistu un sakoptu sētu.

Konkursu “Skaistākā lauku saimniecība 2017″ organizē Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union un vienīgais Latvijas lauku dzīvesstila žurnāls ”Ievas Māja”, konkursa patrons ir Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Piesakies PATS!

Ja tavs lepnums ir skaisti kopta zemnieku saimniecība, kas veic arī lauksaimniecisko darbību, sūti savu vārdu, uzvārdu, adresi un kontaktus uz e-pasta adresi: saimnieciba@santa.lv līdz 30. jūnijam!

Piesaki KĀDU CITU!

Ja tev zināma skaista lauku saimniecība, sūti e-pastu uz saimnieciba@santa.lv, norādot informāciju par pieteikto saimniecību, kā arī savu vārdu, uzvārdu un kontaktus!

Ja tevis ieteiktā saimniecība iekļūs finālā – saņemsi balvu: žurnāla IEVAS MĀJA abonementu un produktu grozu no FOOD UNION.

Nolikums: Skaistākā lauku saimniecība 2017

Galvenā balva:

Starptautiskās pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādes Internationale Grüne Woche Berlin Berlīnē apmeklējums 2 personām.

Konkursa finālistu apbalvošana īpašā pieņemšanā pie Latvijas Valsts prezidenta.

Avots: FOOD UNION, IEVAS MĀJA