Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicina pieteikties “Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Daugavpils domi un Latgales plānošanas reģionu aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”, kas notiks 15. un 16. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā, (Daugavpilī, Stadiona ielā 1).

Pasākuma programmā ir izstāde, biznesa forums un kultūras programma. Izstādē uzņēmējiem būs iespēja parādīt apmeklētājiem gan savus jaunākos ražojumus, gan iepazīstināt ar plašo pakalpojumu klāstu.

Biznesa foruma laikā būs iespēja iegūt noderīgu informāciju par tādiem uzņēmējiem aktuālajiem jautājumiem kā eksporta garantijas sadarbībā ar Altum, uzņēmējdarbības efektivitātes celšana un Latgales reģiona attīstības perspektīvas.

Uzņēmējus aicinām izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām pasākuma laikā.

Pasākuma apmeklētājus priecēs Latgales novadu stendi ar katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem un tūrisma informāciju, kā arī Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunākais piedāvājums. Pie halles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī degustēt daudzveidīgo Latvijas ražotāju produkciju Latvijas labums degustācijās.

 Pieteikšanās dalībai izstādē : ilze.brice@chamber.lv vai 29 141 693.

Avots: Latgales plānošanas reģions

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv