Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicina seniorus uz teātra izrādi Riebiņos (papildināts)

Viduslatgales pārnovadu fonds, Borisa un Ināras Teterevu fonda labdarības programmas „Svētku pakas sirmgalvjiem novados” ietvaros aicina Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novada seniorus uz Ausekļa Limbažu teātra izrādi „Čārlija krustmāte”. No Aglonas kursēs autobuss. Pieteikšanās pie Irēnas Valaines pa tālr. 26105359 līdz 4.maijam.


Izrādes autors Mati Unts  pēc Tomasa Brandesa tāda paša nosaukuma lugas motīviem. Tā ir pazīstama situāciju komēdija ar pārģērbšanos un kurioziem pārpratumiem. Izrādes režisore Inta Kalniņa. Izrādē piedalās aktieri Ģirts Vilciņš, Mārtiņš Kociņš,  Jānis Kukainis,  Inese Lancere,  Inese Vaivare, Jānis Paucītis un citi aktieri.
Šogad  visu piecu novadu seniori laipni tiek aicināti izrādi  apmeklēt Riebiņu novada Kultūras centrā plkst 13.00. Ieeja brīva.
Lai arī izrāde notiek maija brīvdienās un čaklas darba rokas tiek gaidītas  tīrumā, piemājas dārzos  un apkārtnes uzpošanā, tomēr, cienījamie  seniori, atrodiet laiku lai atpūstos un apmeklētu tieši jums Borisa un Ināras Teterevu fonda dāvātu izrādi.

Sīkāka informācija par pasākumu pa tel. 29988509.

Informāciju iesniedza:  Janīna Beča, Viduslatgales pārnovadu fonds

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv