Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aicina uzņēmumus pieteikties izaugsmes veicināšanas programmā “Latvijas uzņēmumi – spožākās zvaigznes”

Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstība kopumā iespējama pilnveidojot to visās jomās, sniedzot ieguldījumu dažādu jomu uzņēmumu izaugsmes veicināšanā.
Lai paaugstinātu uzņēmumu konkurētspēju Latvijā un ārvalstīs Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) programmas “Biznesa uzrāviens” ietvaros izveidojis izaugsmes veicināšanas programmu “Latvijas uzņēmumi – spožākās zvaigznes”, kas dos iespēju trim uzņēmumiem no dažādām biznesa jomām izmantot ekspertu palīdzību, konsultācijas un atbalstu, kā arī realizēt dažādas mārketinga komunikācijas aktivitātes, piedzīvot izaugsmi un iegūt handikapu attiecībā pret konkurentiem, kā arī paaugstināt uzņēmējdarbības sniegumu Latvijā kopumā.

„Lielā mērā mēs visi esam atbildīgi par Latvijas valsts spēju pierādīt sevi kā konkurētspējīgu uz izaugsmi vērstu valsti, kurā ražotos produktus novērtē, uzņēmumi sevi apliecina vispasaules tirgū. Ir jābūt ambicioziem, lai gūtu panākumus, tādēļ programmas „Biznesa uzrāviens” izsaka zināmu izaicinājumu uzņēmumiem, piedāvājot šo atbalsta formu tikai trim katras nozares uzņēmumiem, viena gada garumā pievēršoties intensīvai konkurētspējas celšanai,” norāda LUAC ekspertu padomes vadītājs un uzņēmējs Aivars Kalniņš.

Veselu gadu – no 2014. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim – katram uzņēmumam, kas iesaistījies programmā „Latvijas uzņēmumi – spožākās zvaigznes”, ir iespēja saņemt ekspertu konsultācijas dažādās jomās, sākot ar pārdošanas veicināšanu, mārketingu, sabiedriskajām attiecībām, beidzot ar inovāciju vadību, jaunu produktu veidošanu, finanšu vadību, personāla vadību un citām jomām, kas būtiskas uzņēmējdarbībā. Konsultācijas iespējams saņemt atbilstoši sākotnēji izstrādātai attīstības stratēģijai. Papildus konsultācijām uzņēmumiem tiek sastādīts arī darbības plāns un ir iespēja realizēt dažādas mārketinga komunikācijas aktivitātes, kas vērstas uz produktu un uzņēmuma popularizēšanu un vērtības celšanu. Pirms un pēc 12 mēnešu perioda tiks veikta izpēte, lai varētu izvērtēt uzņēmuma izaugsmi un apzināt ieguldītā atdevi.

Uzņēmumi, kas vēlas iesaistīties un saņemt atbalstu biznesa attīstībā, tiek aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, sākotnēji norādot darbības jomu, kontaktinformāciju un norādot galvenos biznesa attīstības mērķus. Aizpildīto anketu sūtīt uz LUAC e-pastu – luac@luac.lv

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv