Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicinājums piedalīties “Zaļā josta” rīkotajā otrreizējo izejvielu vākšanas un vides izglītības projektā “Tīrai Latvijai!”

Aglonas vidusskola ir aktīva Ekoskolu kustības dalībniece un aktīva šīs kustības programmas īstenotāja. Tēdējādi Aglonas vidusskola aicina ikvienu  ņemt dalību vienā no plašākajiem un vērienīgākajiem  otrreizējo izejvielu vākšanas un vides izglītības projektiem “Tīrai Latvijai!”.
To organizē “Zaļā josta” sadarbībā ar tās partneriem. Pateicoties projektam,  ik gadu pārstrādei tiek nogādāti simtiem tonnu vērtīgu otrreizējo izejvielu, tādejādi saudzējot resursus un veicinot atkritumu dalīto vākšanu Latvijā.

2017./2018. māc. gadā skolēni savāca un pārstrādei tika nodotas 1049 tonnas makulatūras un 35,3 tonnas izlietotu bateriju. Aizvadītajā mācību gadā arī Aglonas vidusskola aktīvi piedalījās otreizējo izejvielu vākšanas kampaņā “Tīrai Latvijai!”.

Šogad kampaņa “Tīrai Latvijai!” 2018./2019. mācību gada ietvaros noritēs divās disciplīnās:
-makulatūras vākšanā;
-izlietoto bateriju vākšanā.
Aicinām klases kolektīvus, skolēnus, vecākus, skolas darbiniekus, visus novada iedzīvotājus aktīvi piedalīties makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas kampaņās.
Gan makulatūru, gan izlietotās baterijas var nodot Aglonas vidusskolā līdz 2019. gada maijam.
Makulatūras vākšanas konkursa un izlietoto bateriju vākšanas konkursa rezultāti tiks apkopoti mācību gada beigās, aktīvākie saņems balvas!

Informāciju iesniedza: Valentīna Ondzule, Aglonas vidusskolas bibliotekāre

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv