Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicinājums raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” skatītājiem

Skatītāji! Latgales reģionālās televīzijas komanda aicina būt aktīviem un pēc 1. raidījuma “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” noskatīšanās uz e-pasta adresi lrt.zinas@inbox.lv iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā par Latgales ezeros notiekošo: gan atskaites par atpūtu kopā ar ģimeni, novērotos pārkāpumus u.tml.

Tāpat arī būsim ļoti pateicīgi, ja atbildēsiet uz dažiem aptaujas jautājumiem šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdw1o8enJ_80UOp6fgz_XN0ywRDbYOlwt5Wt7euE0aMjhIcNQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0.

Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 1. raidījums apskatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=OUM4ShAq8kY un pamācošais video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=LrYr1YMamnY.

Visi tematiskie raidījumi kopā ar aptaujām un īsiem pamācošiem video rullīšiem tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un kanāla RīgaTV 24 platformā https://xtv.lv/.

Jūsu iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā – diskusijā kopā ar nozares ekspertiem kanāla RīgaTV 24 studijā Rīgā 29. septembrī.

Pavisam līdz 2021. gada augusta beigām paredzēts izveidot 12 raidījumus, no kuriem katrs būs veltīts kādai citai tēmai par atbildīgu dzīvesveidu, kā arī vides izglītību, piemēram, nākamreiz 6. oktobrī varēs uzzināt vairāk par ģeovietām, jo īpaši Latvijas ģeovietu 2020 – Rundānu Valna dūbi un tai veltītajiem pasākumiem.

Raidījumu “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fons.

Avots: SIA “Latgales reģionālā televīzija”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv