Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aicinājums uz deju vakaru

Saturs atjaunots: 26.07.2012.

Aglonas vidusskolas 9.- 12. klašu jauniešu tautas deju kolektīvs ielūdz uz koncertu 26. jūlijā plkst. 20.00 Aglonas estrādē (lietus gadījumā – Aglonas KC). Aglonas vidusskolas jauniešu tautas deju kolektīvs šo deju sezonu noslēdz ar jauku koncertbraucienu uz Čehiju. Kolektīvs dejos populārā Čehijas cietokšņa, Karlšteinas pils,  centrālajā laukumā, informējusi kolektīva vadītāja Dina Staškeviča.

Kolektīvs vēlas veicināt starptautisko sakaru attīstību, paplašināt savu redzesloku, popularizēt Latvijas un Aglonas novada kultūras vērtības. Dejotājiem šī sezona ir pavadīta aktīvi koncertējot novadā, kā arī piedaloties dažādos deju pasākumos Preiļos, Līvānos, Feimaņos, Sīļukalnā u.c. Latvijas vietās. Veiksmīgi ir izdejota republikas deju skate, kurā iegūta 1. pakāpe.

Ļoti pateicamies par lielu un nozīmīgu atbalstu savas skolas direktorei Lidijai Šatilovai, Aglonas novadam, dejotāju vecākiem par iespēju aizbraukt koncertturnejā – deju festivālu  Čehijā. Pirms aizbraukšanas vēl gribam pieslīpēt kādu deju soli un vēlamies, lai Jūs novērtējat mūsu gada un vasaras darbu. Aicinām atnākt uz mūsu koncertu un atbalstīt mūs!

Kopā ar mums koncertā piedalīsies arī mūsu draugi: grupa “MALA”, vadītāja Gunta Gulbe un austrumu deju studijas “Malika”Aglonas filiāles dalībnieces.

Laipni gaidīsim mūsu skatītāju!