Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicinām apmeklēt EKO Festivālu Antalieptē

Saturs atjaunots: 15.07.2019.


Ja Tev interesē videi draudzīgs dzīvesstils, tad aicinām apmeklēt EKO FESTIVĀLU kas norisināsies no 29. līdz 30.jūnijam Lietuvā, Zarasai rajona Antalieptē
Pirmajā festivāla dienā paredzētas aktuālas prezentācijas un diskusijas par dabai draudzīgu dzīvesveidu: otrreizējo izejvielu ekonomiku, ilgtspējīgu uzņēmējdarbības attīstību, gaisa piesārņojumu, personīgajiem transporta līdzekļiem un problēmām ar tiem, eko lauksaimniecību un Zarasai rajonu.
Pasākuma ietvaros tiks organizētas un piedāvātas apmeklētājiem praktiskas darbnīcas un aktivitātes: “Dārgumu meklēšana”-cilvēkiem ar kustību traucējumiem, “Vairākkārt lietojamu somu izgatavošana no otrreizējām izejvielām”, “Koka izstrādājumi”, “Māla pārvērtības” ”Plastmasas otrreizējās pārstrādes iespējas”, kā arī “Praktiskās iespējas ūdens kvalitātes noteikšanai”, vakarā plānots pārgājiens un filmas skatīšanās.
Otrajā festivāla dienā – putnu vērošana un koku stādīšana.
Ieeja pasākumā ir bezmaksas. Ja vēlaties apmeklēt pasākumu, jāpiesakās iepriekš līdz 23.06.2019. pie Vitas Rivares, tel. 26552145, vai e-pasts: vita.rivare@aglona.lv.
EKO FESTIVĀLS notiek Latvijas – Lietuvas pārrobežu programmas 2014-2020 ietvaros. Aglonas novada dome ir iesaistījusies kā viens no partneriem projektā nr. LLI – 349 “Ekotūrisma attīstība Latvijā un Lietuvā izmantojot ūdens resursus” (“Development of eco-tourism by using water resources in Latvia and Lithuania”/ “LEARN ECO TRAVEL”).
EKO festival_Engl

Vita Rivare, projekta vadītāja