Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aicinām piedalīties interaktīvajā seminārā “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”

Aglonas vidusskolas un Priežmalas  pamatskolas skolēnu vecākiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties interaktīvā seminārā “Kā runāt ar jaunieti par karjeru”.
Seminārs platformā ZOOM tiešsaistē paredzēts š.g. 18. maijā plkst. 19.00. Tiešsaistes adrese mērķauditorijai tiks nosūtīta e-klasē.
Pasākums notiek projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Tā mērķis ir piedāvāt vecākiem praktiskas metodes un padomus atbalsta sniegšanā pusaudžiem veiksmīgas karjeras veidošanā, pārrunu un diskusiju ceļā kopā ar speciālistu noskaidrot cilvēciskās vērtības, prasmes un kompetences, kuras nepieciešamas nākotnes darba tirgū, rosināt aktīvu līdzdarbību savas nākotnes profesijas izvēlē.

Ko patiesībā jaunietis sagaida no pieaugušajiem, kad atrodas karjeras vai studiju izvēles krustcelēs?

Kādas tendences un pārsteidzošus rezultātus parādīja starptautiskais jauniešu karjeras pētījums “Start Strong”, kurš tika veikts Baltijas valstīs un, kādi karjeras instrumenti tajā tika izstrādāti tieši vecākiem?Interaktīvajā seminārā vecāki apgūs dažādus karjeras veidošanas instrumentus, karjeras sarunu modeļus ar jaunieti, klausīšanās metodes, kā arī attiecību veidošanas instrumentus mūsu ikdienai.

Semināra vadītājs: Andris Arhomkins – sociālais tehnologs, attiecību un karjeras veidošanas treneris un lektors, jauniešu karjeras un biznesa attīstības programmas “Start Strong” autors un vadītājs.

Semināra ilgums : 2 stundas.

Atbildīgā par pasākumu : pedagogs – karjeras konsultants Ināra Ukina

Informāciju iesniedza: Ināra Ukina, pedagogs – karjeras konsultants

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv