Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aicināti uz semināru “Starptautiskās sadarbības iespējas uzņēmējiem un zinātniekiem”

      10. februārī no plkst. 10:00-16:30 Daugavpils novada domē, Rīgas ielā 2, Daugavpilī notiks bezmaksas seminārs uzņēmējiem. Tas ir Valsts izglītības attīstības aģentūras, sadarbībā ar Daugavpils novada domi, Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centru, Eiropas Biznesa atbalsta tīklu un Daugavpils Universitāti, organizētais seminārs uzņēmējiem un zinātniekiem.
Pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar vairākām Eiropas Savienības programmām – Horizon 2020 (H2020), aktuāliem projektu konkursiem vienā no H2020 apakšprogrammām, mazo un vidējo uzņēmumu instrumentu programmā H2020, programmām EUREKA un EUROSTARS – kā tajās iesaistīties un kādu palīdzību interesenti var saņemt.
Eiropa Biznesa atbalsta tīkla (EEN) Latvijā pārstāvji pastāstīs, kas ir EEN un kā izmantot tā pakalpojumus – kā tas funkcionē, kādus pakalpojumus sniedz, kā veicina biznesa un tehnoloģisko sadarbību, kā palīdz zinātniekiem sameklēt sadarbības partnerus un veicina to iesaistīšanos starptautiskos pētnieciskos projektos.
Uzņēmēji uzzinās kādas ir sadarbības iespējas uzņēmējiem piedāvā Daugavpils Universitāte, interesenti varēs apmeklēt universitātes jaunās telpas un laboratorijas.
Seminara_programma_Daugavpils_10_02_2015

Pieteikuma  anketa

Informāciju iesniedza: Jāzeps Krukovskis, Daugavpils novada domes Attīstības nodaļas projektu koordinators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv