Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Akcija “Atpakaļ uz skolu – 2016”

Šogad, jau devīto gadu pēc kārtas, Latvijā norisinājās akcija “Atpakaļ uz skolu”. Šīs akcijas laikā nevalstisko organizāciju pārstāvji, valsts amatpersonas un Eiropas lietu eksperti devās uz skolām, lai ar jauniešiem padalītos zināšanās un darba pieredzē.

6. maijā  Aglonas vidusskolā viesojās Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Baltijas valstu, Ziemeļvalstu un reģionālās sadarbības nodaļas vecākais referents Artūrs Saburovs.
Eiropas lietu eksperts ar skolēniem dalījās sava darba un karjeras pieredzē, kā arī sniedza informāciju par Eiropas Savienību.
Tikšanās ar ekspertu skolēniem ļoti patika, jo A. Saburovs jauniešiem daudz stāstīja par savu skolas laiku un minēja konkrētas lietas, kas nepieciešamas, lai ikviens skolēns īstenotu savu dzīves mērķi.
Tikšanās dalībnieki ieguva daudz jaunas un derīgas informācijas no Eiropas lietu eksperta. Tikšanās skolēniem deva dažādas idejas, motivāciju un sniedza sapratni par nākotnes karjeras virzieniem.
Eksperts stāstīja, rādīja prezentāciju, bet skolēni cītīgi sekoja tai līdzi un uzdeva interesantus jautājumus. Aktīvākie un atraktīvākie tikšanās dalībnieki no A. Saburova saņēma jaukus suvenīrus, bet mācību procesā lieti noderēs vizuālie un izdales materiāli.
9. maijā – Eiropas dienā, Aglonas vidusskolas skolēni aktīvi piedalījās „Eiropas eksāmenā” . „Eiropas eksāmens” izstrādāts tieši skolēniem, kur viņi varēja pārbaudīt savas zināšanas un erudīciju Eiropas Savienības jautājumos. FOTOGALERIJA.

Informāciju iesniedza: Lilija Meldere, Aglonas vidusskolas skolotāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv