Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Aktivitātes decembrī projekta „Darbīgās kopienas” ietvaros

Projekta „Darbīgās kopienas” ietvaros 17.,21.decembrī Aglonas novada pedagogiem  tika organizēta meistarklase (izmantojot Zoom platformu) „Neirografika”. Meistarklases mērķis – iepazīt neirografiku kopā ar neirografikas kouču, apjaust metodes plašās iespējas, vieglā, brīvā neirografiskā garā pavadīt laiku, iepazīstot sevi un savus resursus.


Neirografika  ir jauna, interesanta, apzinātās zīmēšanas tehnika, kas strauji iegūst popularitāti visā pasaulē. Tās unikalitāte ir tās vienkāršībā. Balta lapa, marķieris un neirografiskā līnija kā dzīpars no liela kamola var aizvest tādos sevis dziļumos, kur grūti iekļūt ar citām tehnikām un metodēm. Nodarbības vadīja neirografikas instruktore, estētiskais koučs Elīna Dutkeviča.

17.decembrī Aglonas kopienas resursu centrā notika radošā darbnīca „Adāmmašīnas iespējas”. Inta Reča individuāli ierādīja  adāmmašīnas darbības pamatus, iepazīstināja ar plašo darbības klāstu un nodemonstrēja dažādu adījumu paraugus. Turpmāk ar adāmmašīnu varēs darboties vietējās kopienas rokdarbnieces.

Pirms Ziemassvētkiem projekta „Darbīgās kopienas” ietvaros  notika piparkūku cepšanas darbnīcas  visās Aglonas novada izglītības iestādēs un audžuģimenēs.

FOTOGALERIJA

Paldies visiem par sadarbību šajā gadā. Veselīgu, radošu un darbīgu Jauno 2021. gadu!

 

 

Seminārs notiek projekta „Darbīgās kopienas” ietvaros, ko īsteno Izglītības iniciatīvu centrs

sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Projekta sadarbības partneris un līdzfinansētājs Aglonas novada pašvaldība

  #DarbīgāsKopienas  #PeopleToPeople

Informāciju iesniedza: Māra Ušacka, vietējās kopienas koordinatore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv