Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Amatnieku darbnīca Aglonā

Saturs atjaunots: 16.07.2012.

5.jūlijā  Aglonā durvis vēra jauna amatnieku darbnīca, kurā draudzīgā Selicku ģimene tagad piedāvā iespēju visiem  rokdarbu iemaņu apgūšanas interesentiem un Aglonas viesiem iemēģināt roku adīšanā, tamborēšanā, filcēšanā, tapošanā un pērļošanā, informējusi Aglonas novada UAC vadītāja Ināra Gražule.

Gaumīgā telpā izvietota Olitas Selickas un viņas meitas Viktorijas darinājumu izstāde. Blakus ir redzami Genādija Selicka koka oriģināldarbi. Skaistās lietas ir vienreizējas un unikālas. Selicku ģimenes radošā, rūpīgā un gaumīgā pieeja katram darbam padara tos par lielisku dāvanu dažādos dzīves brīžos.

Olita un Genādijs Selicki ir amatnieki, kuri izmanto jebkuru iespēju piedāvāt savu produkciju. Aglonas novada gadskārtu tirdziņos, kaimiņu novadu gadatirgos noteikti būs Olitas un Genādija rokdarbu stends un jaunie darinājumi.

Arī Aglonas novada tūrisma bukletā Olita Selicka piedāvā rokdarbu meistarklasi. Kopš 5.jūlija tā varēs notikt Aglonā, Somersetas ielā 19. Meistares Olitas rokdarbu prasmes ir  milzīgas, dažādu tehniku iemaņas var būt noderīgas arī citiem.

Atklāšanas brīdī Selicku ģimenei  izturību un veiksmi tālākā biznesa attīstībā vēlēja Aglonas novada Uzņēmejdarbības atbalsta centra kolektīvs, kolēģi – amatnieki, Aglonas maizes muzejs, kaimiņi un draugi.

Novēlam  amatniekiem radošu garu un izdošanos!