Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Andra Valaiņa paziņojums Aglonas novada iedzīvotājiem, par deputāta mandāta nolikšanu uz noteiktu laiku

Godātie Aglonas novada iedzīvotāji, sakarā ar to, ka šobrīd atrodos bērna kopšanas atvaļinājumā, esmu spiests nolikt Aglonas novada domes deputāta mandātu uz noteiktu laiku līdz 2017. gada 17. oktobrim. Saskaņā ar „Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likuma” 31. panta 3. un 4. daļu, kas paredz, ka Domes deputātam uz grūtniecības, dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājuma laiku, kā arī uz atvaļinājuma bērna tēvam, adoptētājam vai citai personai, kura faktiski kopj bērnu, laiku ir tiesības nolikt deputāta pilnvaras.

Meklējot iespēju turpināt vēl neiesākto deputāta darbu, notika komunikācija ar neskaitāmām valsts institūcijām, tostarp, Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kas izvirzīja divus iespējamos rīcības variantus – pārtraukt bērna kopšanas atvaļinājumu un turpināt deputāta darbu, saņemot par to deputāta atalgojumu, kas vidēji sastāda 30.00 EUR mēnesī, vai nolikt deputāta mandātu uz noteiktu laiku.

Balstoties uz veselo saprātu un apzinoties, ka šobrīd esmu vienīgais apgādnieks ģimenē, esmu pieņēmis lēmumu par labu ģimenei, tas ir, turpināt atrasties bērna kopšanas atvaļinājumā.

No savām idejām un mērķiem neatkāpjos, turpināšu darbu, lai tos sasniegtu.

Cerot uz sapratni, Andris Valainis.