Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Anekdošu virpulis 2015

 2015.gada 7.janvārī Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā „Strops” jau trešo gadu pulcējās Aglonas novada izglītības iestāžu atraktīvākie anekdošu stāstītāji. Konkursa „Anekdošu virpulis 2015” mērķis ir palūkoties uz sevi un apkārt notiekošo no smieklu perspektīvas, kā arī jokošanas un anekdošu stāstīšanas mutvārdu tradīciju kopšana un pārmantošana.

Konkursā piedalījās 22 joku stāstītāji no Aglonas internātvidusskolas un Aglonas vidusskolas. Atraktīvo skolēnu izpildījumu vērtēja un uzvarētājus noteica žūrija. „Mazā smīdinātāja” nominācija tika pieškirta Aglonas vidusskolas 2.klases skolniecei Dagnijai Poļakevičai, par „Lielo smīdinātāju” tika atzīts Aglonas vidusskolas 5.klases skolēns Vladislavs Stivriņš, bet „Dižā smīdinātāja” tituls tika piešķirts Aglonas vidusskolas 10.klases skolēnam Edgaram Timofejevam. Žūrija pasniedza arī simpātiju balvu Aglonas internātvidusskolas skolēnam Rihardam Lukaševičam. 15.janvārī E.Timofejevs mūsu novadu pārstāvēja Dienvidlatgales novada anekdošu konkursa „Anekdošu virpulis 2015” pusfinālā Līvānos un ieguva pirmās pakāpes diplomu. Arī pusfinālā E.Timofejevs apliecināja savu joku stāstītāja talantu. Vispasaules smieklu dienā 1.aprīlī Rīgā Edgars piedalīsies „Anekdošu virpuļa” finālā, kurā savu talantu rādīs labākie smīdinātāji no visas Latvijas.

Konkurss „Anekdošu virpulis 2015” tā bija lieliska iespēja skolēniem kopt mutvārdu tradīcijas un apliecināt savas prasmes mutvārdu žanrā. Sadaļā Fotogalerijas ir apskatāmas pasākuma fotogrāfijas.

Informāciju un foto iesniedza Lolita Kaļāne, Aglonas BJBLPC  ”Strops” vadītāja

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv